O szkole Nemo

Na naszych zajęciach zapewniamy atmosferę, która sprzyja osiąganiu zamierzonych celów, pokonywaniu własnych słabości i dążeniu do osiągnięcia sukcesu – jakim jest pływanie. Wierzymy, że umiejętność pływania jest drogą do budowania pewności siebie, samodyscypliny i odwagi w życiu.

W naszej szkole każda lekcja pływania jest świetną przygodą. Wierzymy, że wczesny pozytywny kontakt z wodą na naszych lekcjach prowadzi do przyjemności i radości w obcowaniu z wodą w późniejszym życiu. Uczymy nasze nemonki kochać wodę nie zapominając o respekcie wobec niej.

Staramy się tak prowadzić lekcje, dobierać ćwiczenia, aby zdobywanie nowych umiejętności było przyjemnością. Przygoda w Szkole NEMO pozwala pokonywać własne słabości, obserwować własne postępy, zatem każdy może cieszyć się swoim sukcesem.

Nasi instruktorzy

przemek (Kopiowanie)(11)

PRZEMEK FLIS

Właściciel Szkoły, instruktor pływania, ratownik wodny WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 52 w Lublinie, medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Przemek tryska humorem i z uśmiechem prowadzi zajęcia z dziećmi na pływalni.

ja(1)

ANIA SZYŁEJKO-FLIS

Instruktor pływania, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, lekarz weterynarii, medalistka akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu. Ania z wielkim uśmiechem i energią podchodzi do każdych zajęć

ania 2

ANIA LEWANDOWSKA

Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 27 w Lublinie, instruktor pływania, specjalista pływania niemowląt i małych dzieci, członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt. Ania z dużym zaangażowaniem prowadzi każde zajęcia.

maciek

MACIEK KOZIKOWSKI

Instruktor pływania, ratownik wodny WOPR, ratownik medyczny, student Bezpieczeństwa Wewnętrznego, były zawodnik Skarpy Lublin.

marta

MARTA KARYKOWSKA

Trener pływania II klasy, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 28 w Lublinie, ratownik wodny WOPR, medalistka i finalistka Mistrzostw Polski w pływaniu, Marta swoją dokładnością i opanowaniem eliminuje i poprawia błędy u swoich podopiecznych.

piotrek(2)

PIOTR KONOPKA

Instruktor pływania, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie. Piotrek posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

212722958_3092788734291201_4079194130131598412_n

ANIA ZARZECKA

Instruktor pływania, ratownik wodny WOPR, studentka filologii angielskiej, była zawodniczka Skarpy Lublin. Specjalizuje się w nauczaniu małych dzieci oraz młodzieży.

212803606_3092788927624515_9130846844300266351_n

NATALIA NOWICKA

Była zawodniczka Skarpy Lublin, ratownik wodny WOPR, instruktor pływania i studentka prawa. Miła, otwarta i gadatliwa. Specjalizuje się w nauce pływania małych dzieci i młodzieży.

beata-1

BEATA URBAŃSKA

Instruktor pływania, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 28 w Lublinie specjalista pływania niemowląt i małych dzieci, właścicielka Szkoły dla niemowląt BOBOSWIM. Beata posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą