Szkoła pływania Nemo

Nauka pływania dla dorosłych

Zdarzyło Ci się żałować, że nie nauczyłeś się pływać będąc dzieckiem? Nic straconego - zapisz się na naukę pływania dla dorosłych. W Lublinie, zapraszamy do NEMO! Gwarantujemy wyrozumiałe i fachowe podejście.

Pływanie jest umiejętnością, której można nauczyć się w każdym wieku. Nasza szkoła oferuje kursy zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Nauka pływania dorosłych w NEMO Lublin, jest efektywna, ponieważ podchodzimy w indywidualny sposób do każdego uczestnika kursu. Każdy ma takie same szanse, aby nauczyć się pływać. Doskonalenie techniki, korygowanie błędów, nauczanie odpowiednich nawyków to zadania dla naszych instruktorów, czekających na tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poczuć się jak ryba w wodzie.

Profesjonalna nauka pływania dla dorosłych w Lublinie tylko w szkole NEMO – sprawdź nas!

Cena za SEMESTR (16 lekcji ) - 320 zł

Zapisz się na zajęcia

token

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij